Przejdź do treści

Gabinet weterynaryjny Golden

O nas

Gabinet istnieje od roku 1989, a jego założycielem jest lekarz weterynarii Piotr Bożek, absolwent Wydziału Weterynaryjnego Akademii Rolniczej w Lublinie, lekarz z ogromną wiedzą oraz doświadczeniem w pracy z zarówno małymi jak i większymi zwierzętami. Od roku 2013 w gabinecie pracuje również lekarz weterynarii Mateusz Bożek, absolwent Wydziału Medycyny Weterynaryjnej Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie.

Od października 2014 gabinet znajduje się w nowo wybudowanej siedzibie w miejscowości Czarna Łańcucka. Jest wyposażony między innymi w profesjonalną salę operacyjną, przestronniejszy i bogato wyposażony gabinet zabiegowy, nowoczesny aparat USG, własne laboratorium, sklepik z akcesoriami zoologicznymi oraz karmami dla naszych podopiecznych.

Nasze usługi

Naszymi pacjentami są przede wszystkim psy i koty, ale także krowy i inne zwierzęta gospodarcze.
Zakres naszych usług obejmuje m.in. profilaktykę i terapię chorób zwierząt towarzyszących. 

Prowadzimy sprzedaż specjalistycznych karm weterynaryjnych dla zwierząt zdrowych oraz chorych, a także preparatów pielęgnacyjnych.
Każdym zwierzakiem, który do nas trafi staramy się zająć jak najlepiej. Oferujemy szeroki zakres badań, co pozwala nam postawić dokładną diagnozę.

Nasi lekarze

Mateusz Bożek

Lekarz weterynarii

Piotr Bożek

Lekarz weterynarii